Chrissy Teigen i tregon të gjitha, modelja shfaqet nudo në postimin e fundit

Mediale Vip

Chrissy Teigen i tregon të gjitha, modelja shfaqet nudo në postimin e fundit

Më: 19 prill 2022 Në ora: 16:36
Chrissy Teigen

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka postuar një foto tërësisht nudo në llogarinë e saj personale në ‘’Instagram’’.  36 vjeçarja me njërën dorë mbante të mbuluar gjoksin.

“Kjo është e mrekullueshme,” shkroi bukuroshja brune sipër fotos, duke u tallur në një farë mënyrë me linjat e çuditshme të nxirjes që ajo mori së fundmi nga rrobat e banjos me vija. Ndër të tjera, fotografia zbuloi gjithashtu një shenjë nga operacioni i heqjes së implantit të gjoksit.

Siç është raportuar më parë nga Page Six, autorja e librit të gatimit pati një operacion në qershor 2020 për të hequr implantet e saj 15-vjeçare.

“Kirurgjia shkoi mirë!” ajo ndau përmes Tëitter-it në atë kohë, duke shtuar në Instagram se ishte “aq kaq kaq kaq e lënduar”, por e prekur që u zgjua me një shënim të ëmbël nga vajza e saj 5-vjeçare, Luna.

Në fund të muajit të kaluar, Teigen zbuloi se ajo kishte përfunduar një raund tjetër të fekondimit in vitro, gati një vit e gjysmë pasi pësoi një humbje të shtatzënisë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat