Bebe Rexha rrëfen problemet me shëndetin mendor!

Mediale Vip

Bebe Rexha rrëfen problemet me shëndetin mendor!

Më: 19 prill 2022 Në ora: 17:57
Bebe Rexha

Bebe Rexha që nga fillimi i këtij viti nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo ka zgjedhur që këto muaj të mos publikojë fotografi, video apo statuse të ndryshme për fansat e saj, teksa në pauzë ka qëndruar edhe sa i përket projekteve të reja muzikore.

Megjithatë, së fundmi 32-vjeçarja gjeti pak kohë që t’iu përgjigjet disa prej pyetjeve të bëra nga fansat e saj në Twitter.

Një prej tyre e ka pyetur këngëtaren shqiptare se “çfarë e mban atë të motivuar kur ndjehet keq”, dhe me humor Rexha i është përgjigjur, “Antidepresantët”.

Kujtojmë që artistja me origjinë shqiptare ka qenë gjithmonë shumë e hapur për betejën e saj me shëndetin mendor dhe ka pranuar haptazi se ilaçet e ndihmuan atë që të tejkalonte periudhat e vështira në jetën e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat