Beatrix Ramosaj e ka një pyetje, këtë herë pa lot

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj e ka një pyetje, këtë herë pa lot

Më: 1 maj 2022 Në ora: 00:17
Beatrix Ramosaj

Nuk munguan as lotët në videon me fjalët prekëse ku fliste për bullizmin që i është ushtruar në psikikën e artistes.

Këtë herë Beatrix Ramosaj është shfaqur krejt ndryshe.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale këngëtarja ka postuar një fotografi ku duket në formë të mirë derisa ka pozuar në dhomën e saj unike.

“A jeni gati?”, ka qenë pyetja e saj për ndjekësit duke zbuluar se shumë shpejt po sjell diçka të re për fansat e muzikës së saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat