Ana Kabashi më 6 maj lanson këngën e re “Për dashni”

Mediale Vip

Ana Kabashi më 6 maj lanson këngën e re “Për dashni”

Më: 3 maj 2022 Në ora: 08:46
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi ka finalizuar projektin më të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 172 mijë ndjekës.

Kabashi ka zbuluar se më 6 maj do të publikohet kënga e saj më e ri e cila është bashkangjitur edhe me një klip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Ana ka ndarë një pjesë të shkurtë të klipit, teksa ka falënderuar të gjithë ata që e ndihmuan realizimin e këtij projekti.”Bakllava u pjekë,

“Për dashni” me datën 06.065.2022, për këtë projekt do të doja t’i falënderoja një grup njerëzisht”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e postimit.

Producent i këngës është Rzon, për tekstin është kujdesur Eline, teksa për videoklipin “Kotorri”.

Kujtojmë që projekti i fundit i Anës është “11/11”, ndërkohë këngëtarja mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat