Ronela Hajati rikthehet në studio për projekte të reja

Mediale Vip

Ronela Hajati rikthehet në studio për projekte të reja

Më: 23 maj 2022 Në ora: 00:20
Ronela Hajati

Pas eksperiencës dhe pjesëmarrjes në Eurovision, Ronela Hajati iu është rikthyer angazhimeve të tjera profesionale.

Këngëtarja nga Shqipëria ka postuar së fundmi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram përmes të cilave ka treguar se është duke punuar në projekte të reja muzikore.

Ronela shihet në një studio e veshur me një këmishë dhe bluzë të bardhë të cilën e përshtati me xhinse dhe atlete, ndërsa thotë se e pret shumë punë përpara.

“Do të punoj kaq shumë këtë vit, saqë kur të jem me pushime, do ta hedh telefonin në fund të oqeanit”, ka shkruar Ronela në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, rikujtojmë që Ronela ishte përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision këtë vit me këngën Sekret”.

Artistja e njohur pavarësisht performancës elektrizues që dha në skenë nuk arriti të kaloi në finale e madhe të festivalit.

Ndërkohë, mbetet të shihet se çfarë po përgatit këngëtarja që tashmë ka paralajmëruar se po punon në disa projekte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat