Enit vetëm tani ia pamë barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Enit vetëm tani ia pamë barkun e rrumbullakosur

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 09:08
Eni Koçi

Eni dhe Genci po shijojnë ditët e tyre më të lumtura në pritje të fëmijës së parë.

Çifti e konfirmoi lajmin muajin e kaluar përmes videoklipit “Ama”, ku në fund shfaqën momente nga babyshower dhe zbuluan se do bëhen me vajzë.

Eni është 6-muajshe shtatzënë dhe gjatë kësaj kohe në fotot që ka postuar në Instagram nuk i është dukur fare barku i rrumbullakosur.

Image
Eni Koçi

Por tani ai ka nisur të duket dhe këtë na e tregon Eni me postimin e fundit në Instastory, ku e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë nuk e ka fshehur dot barkun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat