Majk dhe Ghetto Geasy të martën publikojnë bashkëpunimin e radhës

Mediale Vip

Majk dhe Ghetto Geasy të martën publikojnë bashkëpunimin e radhës

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 16:52
Majk dhe Gheto Geasy.

Një tjetër projekti i ri muzikor po vjen nga dyshja e famshme e reperëve, Majk dhe Gheto Geasy.

Artistët njihe për bashkëpunime të shumta që kanë rezultuar mjaft të suksesshme dhe një të tillë ata pritet ta lansojnë të martën (28 qershor).

Kështu kanë njoftuar të dy ata përmes një postimi në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, teksa ndan një pjesë të shkurtër nga klipi i ri.

“Më datën 28 qershor, e martë ora 21:00”, ka shkruar Majk sipër postimit që ndau me fansat në rrjetet sociale.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur reperët, që së fundmi sollën këngën “Ani nasht” e që u mirëprit nga fansat e tyre të shumtë.

Majk përndryshe ka sjellur edhe disa bashkëpunime të tjera që rezultuan tejet të suksesshme.

“Kce kce” me Gjikon “Kce kce” që u lansua në muajin maj dhe numëron mbi 12 milionë klikime në YouTube dhe “Ama” me Bardhin e publikuar në qershor që ka grumbulluar 7 milionë klikime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat