Ardian Bujupi do të jetë pjesë e “BB VIP”?

Mediale Vip

Ardian Bujupi do të jetë pjesë e “BB VIP”?

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 19:27
Ardian Bujupi

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi ka bërë një postim të papritur në rrjetet sociale që ka bërë ndjekëskit e tij të mendojnë se do jetë pjesë e ‘Big Brother VIP’.

Ai ka postuar një fotografi, ku tregon krahun me tatuazhin e shqiponjës dykrenare, krahas së cilës ka shkruar: “Big Brother”.

Ky veprim ka lënë vend për dyshime se mund të jetë pjesë e formatit.

Në Kosovë apo në Shqipëri? Kjo mund te jetë një tjetër pyetje në mendjen e ndjekësve, por nuk ka ende asnjë reagim nga Ardiani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat