Vdekja tragjike e aktorit dhe gruas së tij në SHBA, moderatorja i prek të gjithë me dedikimin e saj

Mediale Vip

Vdekja tragjike e aktorit dhe gruas së tij në SHBA, moderatorja i prek të gjithë me dedikimin e saj

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 10:00
Florind Belliu

Ngjarja e rëndë në Nju Jork, ku humbën jetën tragjikisht aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij shtatzënë ka tronditur mbarë opinionin publik.

Për këtë ditë më parë reagoi miku i tij më i mirë aktori i njohur i Portokallisë Irgen Cela.

Por së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në Insta Story edhe moderatorja shqiptare Ester Bylyku.

Image
Reagimi i saj

“Njiheshim pak, ama mjaftoi që të derdhja lot pas lajmit të humbjes së 3 jetëve, tëndes dhe bashkëshortes shtatzënë! U prehsh në paqe mik, do mbashesh mend gjithmonë për të qeshurat që dhuroje”, ka shkruar në Instastory Ester Bylyku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat