Robini mahnit me vargjet dedikuar Marigonës në ditëlindjen e saj

Mediale Vip

Robini mahnit me vargjet dedikuar Marigonës në ditëlindjen e saj

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 10:50
Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi

Ish-Missi Marigona Krasniqi sot po feston ditëlindjen!

Si çift i famshëm që janë, Marigona dhe Robini që nga bërja publike e lidhjes së tyre ata gjithmonë e kanë shprehur dashurinë për njëri-tjetrin publikisht.

E ditëlindjet e tyre, shndërrohen në momente për deklarata dashurie publike.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Marigonen pasi feston për herë të parë në pritje të ëmbël.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Robini na emocionoi me vargjet dedikuar Marigonës.

“Ti je dhurata më e madhe në jetën tem, e uroj që gjithë jetën të dhuroj vetëm dashni e buzëqeshje,” shkroi ndër të tjerash Robini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat