Noizy shfaqet duke kënduar në një version ndryshe

Mediale Vip

Noizy shfaqet duke kënduar në një version ndryshe

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 21:03
Noizy

Teksa edhe vetëm 3 ditë kanë mbetur nga koncerti “Alpha Show” i organizuar nga Noizy, reperi publikon çdo ditë më shumë detaje të reja.

Dhe me sa duket kështu ka bërë edhe së fundmi, duke zbuluar një detaj nga performanca e tij.

Noizy publikoi në profilin e tij në Instagram një video gjatë provave me orkestrën, ku reperi këndon një version akustik të këngës “A po të kujtohet”.

Duke pasur parasysh performancat dhe këngët e reperit, mund të themi se kjo është hera e parë që e shohim duket kënduar në këtë version.

Duket se ky version i këngës do të jetë pjesë e performancës së tij në “Alpha Show”, të paktën kështu ka lënë të kuptohet vetë ai me mbishkrimin që i ka vendosur videos: “Prova.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat