​Stallone e Flavin kanë ende dallimet e tyre pavarësisht pajtimit

Mediale Vip

​Stallone e Flavin kanë ende dallimet e tyre pavarësisht pajtimit

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 22:00
​Stallone e Flavin

Aktori 76-vjeçar është i martuar me ish-modelen Jennifer (54), për 25 vjet kur ajo bëri kërkesën për divorc në fillim të këtij viti, por pavarësisht pajtimit në shtator burime pranë çiftit thonë se ata kanë ende dallimet e tyre edhe pse janë përsëri bashkë.

Një burim i revistës People ka thënë se Sylvester Stallone dhe Flavin kanë një komunikim të mirë tani, por në një martesë afatgjatë si e tyre, përfundimi i saj dhe ndarja e pasurive të tyre do të ishte e vështirë.

Ylli i 'Rocky' ka vajzat Sophia, 26, Sistine, 24, dhe Scarlett 20-vjeçare me Jennifer-in, si dhe djemtë Seargeoh, 43, dhe të ndjerin Sage - i cili vdiq në moshën 36-vjeçare nga sëmundjet e zemrës në vitin 2012, të cilin e kishte me ish-bashkëshorten Sasha Czack.

"Ata të dy janë të orientuar drejt familjes. Kjo kishte të bënte shumë me përpjekjet e tyre për të qëndruar së bashku. Për njerëzit në sytë e publikut, ata ndajnë një lidhje edhe më të veçantë në shumë mënyra. Në të vërtetë shpesh janë kundër është një jetë që pakkush mund ta vlerësojë."

Komentet vijnë vetëm disa ditë pasi u pretendua se çifti ishin në gjendje të "zgjidhnin dallimet" dhe ishin "jashtëzakonisht të lumtur".

Një përfaqësues i Sylvester tha në një deklaratë: “Ata vendosën të takoheshin përsëri në shtëpi, ku biseduan dhe ishin në gjendje të zgjidhnin mosmarrëveshjet e tyre. Ata të dy janë jashtëzakonisht të lumtur.”

Ditë përpara njoftimit, një dosje gjyqësore e depozituar në një gjykatë në Palm Beach, Florida, zbuloi se çifti kishte rënë dakord "është në interesin më të mirë të secilit prej tyre individualisht, dhe më e rëndësishmja kolektivisht si familje, për të zgjidhur të gjitha çështjet që lidhen me zgjidhjen e martesës së tyre në mënyrë dinjitoze, miqësore dhe private jashtë gjykatës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat