Elhaida Dani ndan balerinin nga e dashura?

Mediale Vip

Elhaida Dani ndan balerinin nga e dashura?

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 15:12
Elhaida Dani dhe Lediani

Fillimisht Elhaida Dani u ngacmua në “Më lër të flas”, për marrëdhënien me balerinin e “Dancing with the Stars”, Ledianin.

Ndonse së fundimi në rrjet ka patur reagime e komente se dyshja kanë nisur një marrëdhënie.

Ndonse Ledi ka qenë prej vitesh me një vajzë simpatike bjonde, të cilën duket se është ndarë pasi kanë fshirë të gjitha fotot dhe nuk ndiqen në Instagram.

Por a të jetë vallë, shkak Elhaida? Kjo mbetet për tu parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat