Leonora, kah po shkon me dimija e dallamë

Mediale Vip

Leonora, kah po shkon me dimija e dallamë

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 20:18
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një ndër femrat që në çdo situatë duket bukur dhe tërheqë vëmendje.

Ajo me ndjekësit është aq e afërt saqë nuk ndalet me publikime të shumta në rrjete sociale.

Përveç thjeshtësisë, shumë herë këngëtarja e njohur e dëshmon që është meraklike e veshjeve tradicionale.

Image
Leonora Jakupi

Në një imazh të fundit, shihet me dymija dhe rregullim të flokëve në mënyrë perfekte.

Se sa bukur duket, binduni me pamjen në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat