“Je e vetmja dashuri” finalizohet nga Ana dhe Geti, ja kur publikohet

Mediale Vip

“Je e vetmja dashuri” finalizohet nga Ana dhe Geti, ja kur publikohet

Më: 31 janar 2023 Në ora: 13:32
Ana dhe Geti

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP Kosova” kanë konfirmuar se do lansojnë bashkëpunimin e shumëpritur.

Ana dhe Getinjo, përmes rrjeteve sociale kanë bërë të ditur se të premten do e publikojnë këngën “Je e vetmja dashuri”.

Projekti është finalizuar me videoklip dhe sipas pritshmërive do pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

“Je e vetmja dashuri. 03.02.2023 të premten. E gëzofshim pra”, ka shkruar Ana në një postim në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat