Lorenci publikon këngën më të re “Ne”

Mediale Vip

Lorenci publikon këngën më të re “Ne”

Më: 27 maj 2023 Në ora: 19:26
Lorenc Hasrama

Këngëtari dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, Lorenc Hasrama, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Ne” mban titullin kënga.

Këngën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtari gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të madhe të Shqipërisë është përfolur marrëdhënien e tij me Keisin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat