Britney Spears fshin sërish llogarinë e saj në Instagram

Mediale Vip

Britney Spears fshin sërish llogarinë e saj në Instagram

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 18:03
Britney Spears

Britney Spears ka ndërmarrë hapin për të fshirë edhe një herë faqen e saj në Instagram.

Krijuesja e hitit “Toxic”, 41 vjeçe, e cila pati një ‘përplasje’ të shkurtër me ish-punonjësin e shtëpisë Paul Richard Soliz, fillimisht kishte ngarkuar një postim të ri për 42.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram gjatë të premtes.

Këngëtarja ndau një foto të saj në poza të ndryshme kërcimi teksa kishte veshur një palë të brendshme dhe një bluzë të shkurtër me xhevahire.

Megjithatë, ajo më pas shtoi një mbishkrim të gjatë ku dukej se thërriste individë që i afroheshin asaj në një hapësirë ​​publike.

“Kur njerëzit thonë kudo që shkoj…”Na ka marrë malli për ty, na ka marrë malli” Unë jam aq e magjepsur sa jam kaq e dashur”, shkroi ylli.

Bukuroshja bionde – e cila është ende në mes të divorcit me ish-Sam Asghari, 29-vjeç – vazhdoi me: “Mund të më flasësh edhe kur nuk të flasin…sepse unë brengosem”.

Megjithatë, Spears ka çaktivizuar plotësisht llogarinë e saj në Instagram. Ajo e ka fshirë llogarinë e saj në raste të ndryshme gjatë vitit 2023, si në qershor, por edhe muajin pasardhës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat