“Fëmijë 12-vjeçar”, Edona dhe Alba diskutojnë për Blerando

Mediale Vip

“Fëmijë 12-vjeçar”, Edona dhe Alba diskutojnë për Blerando

Më: 11 janar 2024 Në ora: 20:23
Alba dhe Santiana

Dy banoret e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Alba kanë diskutuar në lidhje me Blerandon.

Alba është shprehur se Blerandon e sheh si lojtar të fortë.

“Për Blerandon kam thënë është lojtar, unë mendoj se është lojtar i fortë”, ka thënë Alba.

Ndërkaq, Edona është shprehur se për të, Blerando sillet si fëmijë.

“Fmijë 12-vjeçar”, ka thënë Edona për Blerandon.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat