Kujt po i thotë të dua Beatrix Ramosaj?

Mediale Vip

Kujt po i thotë të dua Beatrix Ramosaj?

Më: 12 prill 2024 Në ora: 00:01
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka muaj që nuk është aktive në muzikë, por mediat sociale nuk po i lenë mbas dore.

Pak orë me parë ka publikuar një postim falënderues për vetën e saj.

Të dua vetja ime, në çdo forme, në çdo ngjyre! Me fat që ndonjëherë jam shumë e rreptë me ty por do mundohem që gjithmonë të gjejë mënyrën me të mirë për të folur dhe pranuar ashtu siç je. Turpi im- Shtepia ime” është shprehu ajo.

Image
Beatrix Ramosaj

Andaj ndjekësit dhe komplimentuan për këtë veprim këngëtaren.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat