Alby dhe vajza e saj i nisin pushimet

Mediale Vip

Alby dhe vajza e saj i nisin pushimet

Më: 12 prill 2024 Në ora: 08:17
Alby dhe vajza e saj, Zaza

Ish-konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Alby The Goat i ka nisur pushimet në bregdet.

Por pushimet Alby po i shijon së bashku me vajzën e saj, Zazën.

Të dyja shihen në humor të mirë, në foto që i ka shpërndarë Alby.

Alby shfaqet tejet seksi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat