Lidhje apo vetëm miq, zbulohet e vërteta e Capital T dhe Adrola Dushit

Mediale Vip

Lidhje apo vetëm miq, zbulohet e vërteta e Capital T dhe Adrola Dushit

Më: 13 prill 2024 Në ora: 09:31
Capital T dhe Adrola Dushi

Prej shumë kohësh përflitet për një lidhje të mundshme mes Adrola Dushit dhe Capital T.

Por një e vërtetë nuk është bërë e ditur deri më tani.

Sipas Prive-s, Capital T dhe Adrola Dushi nuk janë në lidhje.

Ata kanë një miqësi të vërtetë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat