Lumi dhe Kaderi shijojnë pushimet në Spanjë

Mediale Vip

Lumi dhe Kaderi shijojnë pushimet në Spanjë

Më: 13 prill 2024 Në ora: 12:52
Lumi dhe Kaderi

Lumi dhe Kaderi gjenden për momentin në Spanjë për pushime.

Sipas fotografive që ata po shpërndajnë, çifti janë duke e shijuar në maksimum Spanjën.

Por edhe një arsye e veçantë i ka dërguar ata në vendin e “Mbretërve”.

Pikërisht për ndeshjen Mallorca – Real Madrid, me biletat e mundësuara në ArtMotion, Lumi dhe Kaderi do e shikojnë drejtpërdrejt lojën e shumëpritur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat