Taylor “mposht” Beyoncen me albumin e ri

Mediale Vip

Taylor “mposht” Beyoncen me albumin e ri

Më: 20 prill 2024 Në ora: 12:46
Taylor Swift dhe Beyonce

Këngëtarja Taylor Swift ka befasuar fansat e saj me publikimin e albumit të ri, “The Tortured Poets Department”.

Madje, ky album pritej të kishte më pak këngë por doli të ishte një album me 31 këngë, që ishte një dhuratë e vërtetë për të gjithë fansat e Swift.

Sipas Billboard, albumi “The Tortured Poets Department” është bërë albumi më i transmetuar në një ditë të vetme në vitin 2024 në Spotify.

Sipas shifrave, TTPD ka kaluar albumin e fundit të Beyonce, Cowboy Carter, i cili grumbulloi 300.41 milionë transmetime në javën e parë në Spotify, një numër që albumi i ri i Sëift mund ta tejkalojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat