Heidit i dalin pjesët intime, Romeo nervozohet: Ik e ndërroje këtë!

Mediale Vip

Heidit i dalin pjesët intime, Romeo nervozohet: Ik e ndërroje këtë!

Më: 25 maj 2024 Në ora: 15:28
Heidi dhe Romeo

Një fund i shkurtër siç duket ka sjellë probleme për çiftin Heidi-Romeo teksa ky i fundit është bërë xheloz dhe i ka kërkuar partneres së tij të shkonte të ndryshonte veshjen e saj, kjo pasi gjatë një momenti që ajo u ngrit prej divanit, i dolën pjesët intime.

Kjo gjë solli menjëherë reagimin e Romeos i cili u ngrit në këmbë dhe i kërkoi Heidit të hiqte fundin, ndërsa përgjigja e saj ishte se nuk dëshironte duke vijuar më tej: ”Unë kam qenë me rroba banjo sot,“ duke theksuar se e kanë parë të gjithë.

Pjesë nga biseda:

Romeo: O zemër ça po bën moj, ik ndërroje atë.

Heidi: Nuk dua, lere se është i freskët. Cfarë problemi ka, çfarë doli?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by H♡R (@romeoheidi_couple)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat