Zbulohet vendi ku “humbi” Luana Vjollca

Mediale Vip

Zbulohet vendi ku “humbi” Luana Vjollca

Më: 28 maj 2024 Në ora: 12:12
Luana Vjollca

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, ditëve të fundit po qëndron në Itali.

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, dhe pa shfaqje televizive, Vjollca ka vendosur të gjejë pak qetësi për veten.

Moderatorja është në Toskanë.

Atje ajo po i kalon ditët me diell.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat