Miriam Cani ndryshon pamje, gjithë vëmendjen e mori komenti i Albanit!

Mediale Vip

Miriam Cani ndryshon pamje, gjithë vëmendjen e mori komenti i Albanit!

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 23:35
Miriami dhe Albani

Miriam Cani ka ndryshuar look dhe iu bashkua trendit që më herët ia pamë shumë personazheve të njohur në Shqipëri.

Partneri i saj, artisti Alban Skënderaj ka postuar një foto me të.

Teksa i jep vlerësimin e tij për flokët.

Image
Miriami dhe Albani

“Nuk e di për ju, po mua më pëlqen ky model i ri i flokëve të Miriamit”-ka shkruar ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat