Ardi dhe Mirdoni e publikojnë këngën “Fustani”

Mediale Vip

Ardi dhe Mirdoni e publikojnë këngën “Fustani”

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 11:11
Ardi dhe Mirdoni

Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Ardi dhe Mirdoni, e kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Ata sot publikuan këngën “Fustani”.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari.

Brenda pak minutave të publikimit kënga mori mijëra shikime në kanalin Youtube.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat