Romeo dhe Heidi në Milano! Çifti ndan foton e ëmbël

Mediale Vip

Romeo dhe Heidi në Milano! Çifti ndan foton e ëmbël

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 22:45
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci.

Një prej çifteve më të komentuar të edicionit të tretë të “BBV” ishin dhe ata, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci.

Çifti ka qenë tepër aktiv nëpër rrjete sociale pas daljes nga shtëpia teksa shpeshherë kanë ndarë fotografi nga përditshmëria e tyre, ku ajo që është vënë re më së shumti është që ata janë shfaqur kudo së bashku!

E njëjta gjë ka ndodhur dhe pasditen e sotme.

Pas pushimeve në Spanjë, çifti është zhvendosur në Itali ku kanë ndarë një fotografi të ëmbël të njëri-tjetrit direkt nga Milano. Iku dhe dhëndri në Itali…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat