Nisin punimet për ndërtimin e rrugës Milloshevë –Mitrovicë - Bota Sot
Nisin punimet për ndërtimin e rrugës Milloshevë –Mitrovicë

Mitrovica

E premte, 19 tetor 2018

Nisin punimet për ndërtimin e rrugës Milloshevë –Mitrovicë

Më: 14 maj 2018 Në ora: 07:18
Pal Lekaj

Ministria e Infrastrukturës nën udhëheqjen e Pal Lekaj, do të mbajë sot ceremoninë e fillimit të punimeve për ndërtimin e rrugës nacionale M2, Milloshevë –Mitrovicë, “Rruga e Tre Heronjve Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”, aksi rrugor Smrekovnicë - Gojbule.

Ceremonia e inaugurimit të punimeve do të mbahet në fshatin Gojbule, me fillim nga ora 09:00.

Në këtë ngjarje do të marrin pjesë personalitete të larta të institucioneve shtetërore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test