Emrush Behluli

Perkujtime

E shtunë, 25 shtator 2021

Emrush Behluli

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 13:36
Emrush Behluli

Kanë kaluar 14 vite dhe boshllëkun që e ke lënë është akoma i papërshkrueshëm.

Ne do të mbajmë pergjithmonë në zemrat tona.

Të përkujtojnë: Zejnepi dhe femijet: Milikija, Arsimi, Leonora dhe Labinoti

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat