Emrush Behluli

Perkujtime

E shtunë, 04 shkurt 2023

Emrush Behluli

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 00:02

03.08.1952 – 03.12.2006

Të gjithat na mësove, por jo si të jetojme pa ty.


Sot u mbushen 16 vite pa me të dashurin Babën.

Të përkujtojnë: Zejnepi dhe femijet: Milikija, Arsimi, Leonora dhe Labinoti

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat