"Burri im bëri seks me një të panjohur dhe u infektua, tani..."

Seksi

"Burri im bëri seks me një të panjohur dhe u infektua, tani..."

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2020 Në ora: 18:42
Ilustrim

Një grua erdhi tek burri im kur ai po punonte për gjashtë javë larg shëpisë dhe qëndruan një natë bashkë.

Ai më tregoj mua sepse ajo i dha atij një infeksion seksual.

Unë po bëj përpjekje ta kaloj këtë. Burri im është një menaxher projekti në IT dhe deri në përfundim shpesh ka punuar jashtë vendit.

Ai kishte blerë një pije në hotel atë natë kur kjo grua ishte ulur vetëm në bar dhe kishte filluar të flas me të.

Ai i ka thënë se është i mërzitur dhe i vetmuar dhe ajo dukej argëtuese. Ajo ishte rreth 30 vjeqare dhe punonte në shitje mode, dhe ishte me shumë stil.

Ajo e ftoj atë në dhomën e saj. Ai thotë se ishte habitur, por nuk kishte pranuar asgjë. Ai u trondit pas një kohe kur ata hynë brenda dhomës së saj dhe ajo filloj të ia hiqte rrobat.

Ata ranë në shtrat thotë ai dhe filluan të bëjnë seks.

Por më pas kur ai erdhi në vete, ndaloj. Ai u tërhoq, mori rrobat dhe u largua.

Ata nuk shkëmbyen numra dhe nuk kanë pasur kontakte që nga atëherë. Unë i besoj atij sepse ai më tregoj telefonin e tij.

Unë kurrë nuk do ta kisha ditu, por ai më pas pati disa simptoma dhe shkoj në klinikë. Ajo i dha asaj klamidian.

Ai është trajtuar, por më tregoj pasi ne kishim bërë seks. Kështu që edhe unë duhej të trajtohesha.

Ai vazhdon të më tregoj se më do mua, por unë nuk mundem të ndaloj se imagjinuari me atë dhe kjo më bën të ndihem e sëmurë.

Nuk më ndihmon kjo kur ai thotë se ajo kishte një trup të shkëlqyer derisa unë jam për disa kilogram në mbipeshë.

E kam të vështirë këtë pasi ne kemi tre fëmijë nën moshën 10 vjeq. Unë jam 36 vjeqare dhe burri im së shpejti mbush 40 vjet.

Ai është duke punuar nga shtëpia tnai, por a është kjo kriza e tij jetësore.

Ai më premtoj se kjo ishte hera e parë që ai kishte bërë diqka të ngjashme dhe unë i besoj atij. Por jam në një rrëmujë.

Psikologia përgjigjet: Unë duhet të ju them se burri juaj po hedh disa deklarata të dyshimta në rrëfimin e tij, kur thotë se ajo ishte më elegante dhe më e hollë se ju dhe se ishte ajo që e dëshiroj atë, ajo erdhi tek ai dhe ai ishte pasiv.

Quditem rreth kësaj. Dhe a ishte vërtetë hera e parë që ai bëri këtë veprim?

Apo ishte hera e parë që ai u infektua dhe kështu duhej të tregonte?

Ju po bëni një punë të vështirë në familjen tuaj duke u kujdesur për trë fëmijët e juaj.

Mos e lejoni që kjo të kontrolloj vetëvlerësimin tuaj.

Tregoj atij që duhet të punoj shumë për të rifituar besimin dhe dashurinë ose ai rrezikon të humbas gruan, shtëpinë dhe familjen tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat