“Lidhje të fshehtë me mësuesin e djalit”/Rrëfehet 31 vjeçarja: E gjitha filloi kur...

Seksi

“Lidhje të fshehtë me mësuesin e djalit”/Rrëfehet 31 vjeçarja: E gjitha filloi kur...

Nga: B.S. Më: 27 shtator 2021 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Një 31 vjeçare i është drejtuar revistës “The Sun”, për të treguar përvojen e saj seksuale që po kalon me mësuesin e djalit të saj.

Ajo thotë që po përjeton një lidhje shumë të mirë më dashurin e saj, gjersa për burrin e saj shprehet se nuk e dashuron më.

Sipas saj mashkulli përfekt është i dashuri i tanishëm dhe jo burri me të cilin është martuar.

Ndërsa psikologia e këshillon që të fokusohet të shpëtoj martesën e saj pasi kjo lidhje mund të ofrojë vetëm marrdhënie seksuale të nxehtë, asgjë më shumë.

Rrëfimi i plotë:

E dashura psikologe: Unë jam duke pasur lidhjen më të nxehtë me mësuesin e djalit tim dhe dua më shumë

Unë jam duke pasur marrëdhënien më të nxehtë me mësuesin e djalit tim dhe gjithçka që mund të mendoj është se dua më shumë.

Ne dalim fshehtë së bashku kur mundemi për t'u takuar në pikat e bukurisë lokale ose për të organizuar hotele të lirë jashtë qytetit.

Unë kam pasur marrdhënie seksuale shumë të nxehtë me mësuesin e djalit tim.

E gjitha filloi kur djali im po bullizohej, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Ai është tetë vjeç dhe mban syze. Fëmijët e tjerë në klasë ishin kaq mizorë. Ai vazhdonte të qante, kështu që unë hyra për të parë mësuesin e tij të ri.

Ky mësues ishte shumë i sjellshëm, duke më thënë se do të merrej me ngacmuesit. Pastaj ai sugjeroi që djali im të bashkohej me ekipin e futbollit që po fillonte, në mënyrë që të rrisë besimin e tij.

Nuk mund të ndaloja së fantazuari për këtë djalë. Ai është 32 vjeç dhe i mrekullueshëm me sytë blu që kalojnë pikërisht përmes jush. Unë jam 31 vjeçare dhe burri im është 35.

Ky mësues më thirri dy net më vonë për të parë se si ishin gjërat. Pastaj ai tha: "Ka një arsye tjetër për thirrjen time. Unë vazhdoj të mendoj për ty. ”

Ai më sugjeroi të takoheshim për të pirë. I thashë burrit tim se do të dilja me një shoqe.

Mësuesi më tha se gruaja e tij ishte drejtuese e një shkolle tjetër dhe kishte ambicie të forta, duke lënë pak kohë për të dhe vajzën e tyre. Ndërsa ecnim drejt makinës sime, unë isha i gatshëm që ai të më puthte.

Kur u përkul, u ndje aq mirë të ndieja buzët e tij mbi timen dhe trupat tanë të shtypnin kundër njëri -tjetrit.

Javën tjetër, u takuam përsëri në një hotel dhe seksi ishte jashtë nivelit.

Burri im nuk është simpatik dhe nuk ka durim, ndryshe nga i dashuri im.

Kur i tregova për ngacmimin, ai i tha djalit tonë që "të ngrihet". Djali im vetëm qau.

Unë nuk mendoj se e dua më burrin tim.

Pasioni që unë dhe dashnori im ndajmë është kaq intensiv. Unë dua të jem me të çdo ditë.

Përgjigjja e psikologes: Ju jeni duke e shijuar seksin, por pastaj ai kthehet te gruaja e tij. Seksi pa dashuri është shkatërrues i shpirtit. Ju thoni se ai është i sjellshëm, por çfarë tjetër ofron ai?

Mos harroni pse u dashuruat me partnerin tuaj. Ai mund të duket i vështirë, por ndoshta kjo qasje më macho ishte ajo që ju tërhoqi. Nëse ai është një baba i mirë, ia vlen të përpiqesh të shpëtosh martesën tënde.

Nëse gjërat duhet të ndryshojnë, njoftoni burrin tuaj.

Nëse jeta juaj seksuale po lëkundet, tregojini atij se ku dëshironi të prekeni dhe putheni për të sjellë përsëri ato emocione./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat