Borë dhe ngrica, përmbyset autobusi në Shkodër - Bota Sot
Borë dhe ngrica, përmbyset autobusi në Shkodër

Shkodra

Borë dhe ngrica, përmbyset autobusi në Shkodër

Më: 10 janar 2019 Në ora: 11:08
Përmbyset autobusi në Shkodër

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka shkaktuar jo pak probleme. Mëngjesin e sotëm ne aksin Shkodër-Shiroke-Zogaj, autobusi që bën këtë linjë me transport qytetarësh është rrëzuar në anën tjetër të rrugës, si pasojë e borës dhe ngricave.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në afërsi të pikës turistike në Zogaj. Nga ngjarja në fjalë rrezikoi jetën shoferi por edhe qytetarëve që ndodheshin brenda autobusit.

Deri më tani nuk është bërë asgjë për të lëvizur autobusin nga rruga.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...