Rama pritet me protesta nga të rinjtë e FRPD-së në Shkodër - Bota Sot
Rama pritet me protesta nga të rinjtë e FRPD-së në Shkodër

Shkodra

Rama pritet me protesta nga të rinjtë e FRPD-së në Shkodër

Më: 1 mars 2017 Në ora: 14:33
Edi Rama është pritur sot me protesta nga të rinjtë e Forumit Rinor të PD-së

Kryeministri Edi Rama është pritur sot me protesta nga të rinjtë e Forumit Rinor të PD-së, gjatë një takimi me studentët e Universitetit të Shkodrës.

Disa prej tyre dolën me parullat “Rama ik, qeveri teknike dhe Rama , o plehra kimike”.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të larguar protestuesit dhe lejuar Ramën të hyjë në mjediset e universitetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat