U hodh nga pallati bashkë me fëmijën, zbulohet shkaku që e ka shtyrë 34 vjeçaren drejt këtij vendimi ekstrem

Shqipëria

U hodh nga pallati bashkë me fëmijën, zbulohet shkaku që e ka shtyrë 34 vjeçaren drejt këtij vendimi ekstrem

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 13:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja tragjike që ndodhi ditën e sotme në lagjen “Pavarësia” të qytetit bregdetar.

Pamela Mërtiri 34-vjeçe jetonte në Tiranë, por ditët e fundit kishte shkuar në Vlorë bashkë me fëmijën 1 -vjeç te i ati, i cili është mjek i njohur në qytet, Viron Mërtiri.

Pamela Mërtiri ishte e divorcuar ashtu si prindërit dhe jetonte me nënën në Tiranë.

Konfliktet në familje duket se e kanë shtyrë 34-vjeçaren të marrë vendimin ekstrem duke u hedhur nga pallati vetë së bashku me fëmijën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat