Zbërthehet Nuredin Dumani, gazetarja zbulon detajet e ngjarjeve të pathëna: Po hetohen 3 prokurorë dhe 2 drejtues policie

Shqipëria

Zbërthehet Nuredin Dumani, gazetarja zbulon detajet e ngjarjeve të pathëna: Po hetohen 3 prokurorë dhe 2 drejtues policie

Më: 23 maj 2022 Në ora: 22:48
Nuredin Dumani

Gazetarja Klodiana Lala, ka deklaruar se Nuredin Dumani ka rrëfyer ngjarje të tjera kriminale të cilat nuk janë pjesë e dosjes së bërë publike në media.

E ftuar në emisionin Opinion, Lala u shpreh se bazuar në deklarimet e fundit të “killerit” janë marrë nën hetim dy prokurorë dhe 2 drejtues policisë.

Gazetarja shtoi se rrëfimit e Dumanit lidhen dhe me ngjarje kriminale të ndodhura në ngjarje të tjera të vendit.

“Nuredin Dumani ka folur për ngjarje që nuk janë përfshirë në këtë dosje dhe që kanë të bëjnë me Shkodrën, kanë të bëjnë me Lezhën”, tha Lala.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat