“Ti rrezikon burgun, je kapur në para”, “Ke sjellë inceneratorin në emision”, “Brisku…”/ Noka dhe Hitaj shkojnë larg me akuzat

Shqipëria

“Ti rrezikon burgun, je kapur në para”, “Ke sjellë inceneratorin në emision”, “Brisku…”/ Noka dhe Hitaj shkojnë larg me akuzat

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 23:00
Noka dhe Hitaj

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka vijuar përplasjen me tone të larta me gazetarin Arbër Hitaj në studion e emisionit “Open” në News24.

Hitaj i është drejtuar Nokës duke i thënë se rrezikon burgun pasi “është kapur në para”.

Nga ana tjetër Noka ka thënë se është sjellë “inceneratori në emision”, duke iu referuar gazetarit.

Hitaj: Rrezikon burgun, prandaj silleni kështu.

Noka: Ke sjellë inceneratorin në emision.

Hitaj: Ti rrezikon burgun, je kapur në para! Prandaj përmend briskun se ngjan me burgun.

Noka: Paguhesh nga inceneratorët!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat