Pas arritjes së marrëveshjes Kurti-Osmani, ky është komenti i Haxhi Avdylit

Aktuale

Pas arritjes së marrëveshjes Kurti-Osmani, ky është komenti i Haxhi Avdylit

Nga: D.RR Më: 14 janar 2021 Në ora: 14:48
Haxhi Avdyli

Lideri i VV-së, Albin Kurti dhe u.d e presidentes, Vjosa Osmani kanë arritur marrëveshje bashkëpunimi për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Iniciativa qytetare e Vjosa Osmanit nën sloganin “Guxo”, do të garojë në listë me Vetëvendosjen.

Në iniciativën e Osmanit është edhe Haxhi Avdyli, i cili ka reaguar pas marrëveshjes Kurti-Osmani, ku ka shkruar se me 14 shkurt fillon çlirimi nga keqqeverisja.

14 SHKURT Referendum për fillimin e etapës së re të shtetndërtimit. Fillon çlirimi nga Keqqeverisja. Kosova ka shpresë”, ka shkruar Avdyli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat