Mërgimtari nga diaspora publikon numrin e telefonit të KQZ-së që do t’i thërras bashkatdhetarët 

Aktuale

Mërgimtari nga diaspora publikon numrin e telefonit të KQZ-së që do t’i thërras bashkatdhetarët 

Nga: D.RR Më: 17 janar 2021 Në ora: 16:25
KQZ

KQZ-ja ka filluar thirrjet për verifikimin e mërgimtarëve nga diaspora, ku këtë lajm e ka bërë të ditur vet një mërgimtar në Facebook. 

Ai ka thënë se sot i kanë pranur tri thirrje nga KQZ. 

Gjithashtu, ai ka treguar edhe numrin e telefonit të KQZ-së, i cili është +383 38 200 235 62. 

I njëjti ka thënë se nëse nuk e dëgjoni thirrjen ng Mërgimtari a KQZ, ju mund t’i thërrisni ata për t’u verifikuar. 

Postimi i tij i plotë: 

Sot pranuam tri thirrje radhazi nga KQZ . Numri është +383 3820023562 . Mbas thirrjeve te humbura nëse nuk keni pas mundësin e hapjes se telefonit keni mundësin ju ti thirrni për verifikim . 

Zoti e bekoftë Kosovën dhe Shqiptaret 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat