Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së: Klikës së vjetër kriminale po i lëvizë toka nën këmbë – ja dy liderët e ardhmërisë

Aktuale

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së: Klikës së vjetër kriminale po i lëvizë toka nën këmbë – ja dy liderët e ardhmërisë

Nga: N.Sh Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 15:55
Haki Imeri

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imerit, po vazhdojnë përkrahjen e tyre për Lëvizjen Vetëvendosje dhe Vjosa Osmanin.

Sipas tyre, Albin Kurti dhe Osmani janë liderët e ardhmërisë.

Ata përmes një postimi në Facebook, shkruajnë se këta dy liderë janë që i duhen Kosovës.

Sipas familjes Imeri, klikës së vjetër kriminale po i lëvizë toka nën këmbë.

Në postimin në Facebook, shkruajnë se, Albin Kurti është fati i qytetarit që e çliron vendin nga izolimi, varfëria, pasiguria e linçimi.

Postimi i plotë:

-Klikës së vjetër Kriminale po i lëviz toka nën këmbë. Epoka e re ose dekada e Albin Kurtit është fati i qytetarit që e çliron vendin nga izolimi, varfëria, nëpërkëmbja, pasiguria, linçimi etj.

-Pranvera e 2021 është , shpresë dhe fitore. Fatin e mafiozeve milionere qe i hynë zejes së politikës do ta vendos sovrani ditën e bekuar të Valentinit. Ditë shqetësuese për humbësit ?

-Mbështetja gjithëpopullore është një indeks i qartë se Albin Kurti dhe Vjosa Osmani janë liderë të ardhmërisë, liderë të pa korruptuar  të pashantazhuar që i duhen Kosovës ...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat