“E paskan lodh popullin, kjo shuplakë s’mund të shpjegohet ndryshe”

Aktuale

“E paskan lodh popullin, kjo shuplakë s’mund të shpjegohet ndryshe”

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 20:41
Ilustrim

Ish oficeri i lartë i UÇK-së, eksperti i sigurisë dhe ish-deputeti i AAK-së në Kuvendin e Kosovës, Naim Maloku në një postim të tij në Facebook pas rezultateve të zgjedhjeve ka shkruar në Facebook se ‘populli rrast foli’.

Ai shkruan tutje se ‘e paskan lodh popullin’.

Postimi i plotë:

POPULLI, si duket, RRAST FOLI!

E paskan pasë lodhë tepër. Kjo shuplakë s mundë të spjegohët ndryshe./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat