Këta janë kandidatët më të votuar të VV-së në Istog

Aktuale

Këta janë kandidatët më të votuar të VV-së në Istog

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 14:39
Albin Kurti

Fituesi i zgjedhjeve në Kosovë tashmë dihet.

Por, ende nuk janë bërë publike se kush ka arritur të siguroj votat e nevojshme për t’u bërë deputetë në legjislaturën e ardhshme.

Por, është bërë e ditur se sa vota kanë marrë kandidatët e VV-së në Komunën e Istogut.

Tre kandidatët më të votuar të VV-së në Istog janë Valdet Januzaj, Agime Gashaj dhe Mentor Arifaj

Valdet Januzaj - 3310

Mentor Arifaj - 1702

Agime Gashaj - 2864.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat