“Vetëvendosje mbi 50%”, Abrashi jep lajmin e fundit nga numërimi i votave

Aktuale

“Vetëvendosje mbi 50%”, Abrashi jep lajmin e fundit nga numërimi i votave

Nga: A.Zh Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 21:24
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

Lëvizja Vetëvendosje ka fituar mbi 50% të votave në zgjedhjet e mbajtura më 14 shkurt.

Lajmin e ka bërë të ditur kandidati për deputet nga kjo parti Artan Abrashi, përcjell Bota sot.

Ai në një postim në Facebook, ka thënë se numërimi i votave po vazhdon.

“Vetëvendosje! mbi 50% Numërimi vazhdon”, ka shkruar Abrashi.

Nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, është thënë se sot në mesnatë do të përfundojë procesi i numërimit të votave./BS

Image
Postimi i Abrashit në Facebook
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat