Ministria e Infrastrukturës thërret konferencë për media, nuk dihen arsyet

Aktuale

Ministria e Infrastrukturës thërret konferencë për media, nuk dihen arsyet

Më: 15 prill 2021 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

Zëvendësministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës (MMPHI-së), Hysen Durmishi, do të mbajë sot konferencë për media.

Sipas një njoftimi nga kjo ministri, konferenca do të mbahet në ora 10:30, derisa nuk është treguar arsen e saj.

Më poshtë njoftimi i plotë:

Sot më 15 prill 2021 (e enjte) në ora 10:30, zëvendësministri i Mjedisit, Planifikimit Hapsinor dhe Infrastrukturës (MMPHI-së), Hysen Durmishi do të mbajë konferencë per media.

Konferenca mbahet në objektin e MMPHI-së, salla B201.

Ftohen të gjitha mediet të jenë pjesëmarrëse.​ 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat