Shtyhet shqyrtimi i buxhetit të Kuvendit për vitet 2022-2024 nga Komisioni për Buxhet

Aktuale

Shtyhet shqyrtimi i buxhetit të Kuvendit për vitet 2022-2024 nga Komisioni për Buxhet

Më: 21 prill 2021 Në ora: 10:52
Foto nga takimi

Shqyrtimi i buxhetit i Kuvendin të Kosovës për vitet 2022-2024 në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere është shtyrë për mbledhjen e radhës.

Kërkesa për shtyrje është bërë nga kryesuesi i Komisionin, Armend Muja i cili është përkrahur nga anëtarët e tjerë.

Ndërsa, anëtarët e Komisionit, Bedri Hamza e Eman Rrahmani, kanë kërkuar që materialet për pikat e rendit të ditës të shpërndahen  më herët tek deputetët.

Kujtojmë që ky takim u parapa që të mbahet orë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat