Milazim Krasniqi dhe bashkëshortja e tij lirohen nga spitali pas infektimit me COVID 19

Aktuale

Milazim Krasniqi dhe bashkëshortja e tij lirohen nga spitali pas infektimit me COVID 19

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:10
Milazim Krasniqi

Profesori dhe ish politikani i njohur, Milazim Krasniqi sapo ka njoftuar se është liruar nga spitali bashkë me bashkëshortën e tij ku ishin të shtruar për shkak të komplikimeve që erdhën si pasojë e infektimit me koronavirus.

Ai ka thënë se janë liruar për në banesë dhe se janë më mirë, por terapinë ende do ta vazhdojnë, shkaku i komplikimeve që patën.

Njoftimi i plotë:

Miq te respektuar! Edibja dhe une u liruam nga spitali dhe u kthyem ne banese. Ne jemi mire, por na duhet ta vazhdojme terapine edhe disa dite, shkaku i komplikimeve qe patem. Une i kam te demtuara ende edhe kordat zanore, andaj kerkoj mirekuptim qe nuk mund t’u pergjigjem telefonatave.

U falenderojme nga zemra une, Edibja dhe familja jone per gjithe ate interesim dhe solidarizim qe keni deshmuar ndaj nesh. Perjete u jemi mirenjohes! Gjithe te mirat te gjitheve! Qofshi ne paqe dhe nen mbrojtjen e Zotit meshireplote! Mirupafshim!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat