Zafir Berisha flet për bllokimin e Facebook: Ra pasi tash nuk jam unë aty

Aktuale

Zafir Berisha flet për bllokimin e Facebook: Ra pasi tash nuk jam unë aty

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 23:48
Zafir Berisha

Kandidati i Nismas Socialdemokrate për Prizrenin, Zafir Berisha, ka ironizuar me çështjen e rënies nga funksioni të rrjeteve sociale të cilat janë nën pronësinë e Facebook.

Sipas tij, për një problem të tillë duhet pyetur ministrin Xhelal Sveçla, meqë thotë se ai tashmë është në opozitë dhe nuk është në detyrë.

”Duhet pyetur Xhelal Sveçlën pasi meqë sjam unë, edhe ndodhin këto gjëra.

Tash unë nuk jam në detyrë dhe s’mund të jap ndonjë përgjigjie”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat