Zemaj: LDK-ja, partia më e votuar nga mërgata

Aktuale

Zemaj: LDK-ja, partia më e votuar nga mërgata

Nga: A.SH Më: 24 tetor 2021 Në ora: 22:10
LDK

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka falënderuar mërgatën për votat dhënë LDK-së.

Ai ka thënë se LDK është partia më e votuar nga mërgata dhe më 14 nëntor do të jetë festa e madhe.

Postimi në Facebook:

LDK-ja, partia më e votuar nga mërgata. 

Shtëpia jonë politike triumfoi. LDK është themeluesja dhe kujdestarja e përhershme e Republikës së Kosovës. 

Faleminderit mërgata jonë. Më 14 nëntor do të jetë festa e madhe.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat