Pasi Arben Vitia e humbi Prishtinën, vjen propozimi për VV-në

Aktuale

Pasi Arben Vitia e humbi Prishtinën, vjen propozimi për VV-në

Nga: A.M. Më: 16 nëntor 2021 Në ora: 21:31
Arben Vitia

Pasi Arben Vitia i humbi zgjedhjet lokale në Prishtinë, analisti Krenar Shala ka ardhur me një propozim për Lëvizjen Vetëvendosje.

Shala u shpreh se VV duhet me përzgjedh një kandidate femër për në zgjedhjet e ardhshme lokale në Prishtinë.

“Shumë lehtë ka me e pas me u zgjedh kryetare, se ky kryetari i ri çka ka premtu, vështirë osht me e vizatu, e le mo me e realizu”, shkroi ai në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

VV-ja, në zgjedhjet e ardhshme lokale për Prishtinën, duhet me e përzgjedhë ni kandidate femër. Qysh tash duhet me e identifiku (se ka plot) edhe me ia pregatitë personalitetin publik. Shumë lehtë ka me e pasë me u zgjedhë kryetare, se ky kryetari i ri çka ka premtu, vshtirë osht me e vizatu, e le mo me e realizu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat